Books available in: Turkey

 • Book #2
  Jake Ransom and the Howling Sphinx [Book II]

  Seni görüyorum”

  Olamaz! Jake, bu kadim sesi tanımıştı. Kral Kurukafa Kalverum Rex’ti bu…


 • Book #1
  Jake Ransom and the Skull King's Shadow [Book I]

  Tam üç sene önce Jake ve Kady Ransom adına gelen gizemli bir paketle başlar her şey. Paketin içinden ortadan ikiye ayrılmış altın bir Maya sikkesi, annelerinin eskiz defteri ve bir de babalarının not defteri çıkar.


 • Book #3
  Black Order: A Sigma Force Novel

  Sigma Gücü olarak bilinen tekno-ajanlar Himalayalar’ın donmuş zirvelerinden Kopenhag’ın kanal kıyısındaki caddelerine, Güney Afrika’nın vahşi cangıllarından kayıp bir dönemin yeraltı laboratuarlarına kadar her yerde en kurnaz düşmanlarla, en ürkütücü tehditlerle yüzleşecek. En büyük bilimsel gizemi, biyolojik yaşamın kökenini çözmeye çalışacaklar.


 • Book #2
  Map of Bones: A Sigma Force Novel

  Rahip kılığına girmiş yedi maskeli adam, Köln Katedrali’nde gece yarısı ayinini basarak, orada bulunan herkesi katleder ve kutsal kalıntı sandığından 3 Bilge Adam’ın kemiklerine çalarlar.


 • Book #1
  Sandstorm: A Sigma Force Novel

  NEFES KESEN BİR GERİLİM VE AKSİYON ROMANI DÜNYAYI KASIP KAVURAN SİGMA SERİSİNİN İLK KİTABI İNSANLIK GELMİŞ GEÇMİŞ EN KORKUNÇ FIRTINAYLA BAŞ EDEBİLECEK Mİ? Esrarengiz bir patlama, Londra’da bir müzede bulunan eski eserlerden birini yok eder ve tüm dünyadaki gizli örgütlerde tehlike çanları çalmaya başlar.